MENU

KATEGORİLER

İade ve Değişim Koşulları

LB Lyonar Beauty olarak en iyi deneyim ve maksimum müşteri memnuniyeti için her gün daha iyisini yapmak için çalışıyoruz. Kolay değişim ve iade süreçlerimiz ile müşterilerimizin istek ve taleplerini hızlıca karşılıyoruz. Dilerseniz iade ve değişim işlemleriniz için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

1.Kolay Değişim
Değişim için göndereceğiniz ürünlerin kullanılmamış ve kırılmamış olması kaydı ile teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kargoya vermelisiniz. Kampanyalı ürünler için değişim ve iade imkânı bulunmamaktadır. İlgili sürenin aşılması durumunda değişim işlemi gerçekleşmemektedir. Değişim yapmak için tekrar ürünü sipariş etmeniz gerekmemektedir. Göndermiş olduğunuz ürün firmamıza ulaştıktan sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise en kısa sürede değişim yapılarak adresinizde gönderilecektir. Bu süre içerisinde firmamızı arayarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız. Ürün değişimi gerçekleştiğinde kargoya verilirken sizlere e-posta yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.

Değişim yapılan ürünlerin tekrar iadesi yapılmamaktadır. Ancak Tekrar değişim yapabilirsiniz. Tekrar değişim yapmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey ilk değişim için yaptıklarınızı tekrar yapmak. Değişim yapılmayan siparişleriniz için iade işlemi geçekleşmektedir. Bu ürünlerin iadesi sırasında kargo ücretleri kesilerek iade edilecek tutar kredi kartınıza yatırılacaktır.   

Not: değişim için gönderdiğiniz ürünlerde kullanılmış veya kırılmış ürünler kabul edilmeyecek ve geri ödemeli bir şekilde tarafınıza gönderilecektir.

2.Kolay İade
İade için göndereceğiniz ürünlerin kullanılmamış ve kırılmamış olması kaydı ile teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kargoya vermelisiniz. Kampanyalı ürünler için değişim ve iade imkânı bulunmamaktadır. İlgili sürenin aşılması durumunda iade işlemi gerçekleştirilememektedir. İade işlemi yapılacak ürünü; faturası, orijinal kutusu ile kargoya vermeniz gerekmektedir. Kargoya verdiğiniz ürün elimize ulaştığında iade şartlarına uygunluğu kontrol edilecektir. Ürün tüm şartlara uygun olduğunda ürün tutarı kredi kartınıza iade edilir. Ancak alışverişinizi taksit ile yaptıysanız bankanız ekstrenize ürün tutarını taksitli olarak yansıtacaktır. Sepette İndirim Kampanyası ile alınan ürünlerde iade gönderilen üründen indirimli ürünün kesintisi yapılarak kalan tutar tarafınıza iade edilir.

Not: Teslim alınmayan ürünlerden müşterinin kargo ücreti kesilerek iade işlemi gerçekleştirilir.

Not: iade için gönderdiğiniz ürünlerde kullanılmış veya kırılmış ürünler kabul edilmeyecektir.