MENU

KATEGORİLER

Saç Bakım Setleri 2 ad şampuan 1 saç bakım yağı 1 slikon fırça

Lyonar Bıttım Yağlı Saç Bakım Seti 400 ml Şampuan x2 ad + 50 ml Saç Serumu + Slikon Tarak


Marka

:

Dragon


Barkodu : 86832080001444

Sipariş Önerisi: 2 x 400 ml Bıttım Şampuanı 1 x 50 ml Bıttım Saç Bakım Yağı 1 x Slikon Saç Bakım Tarağı Toplam Ürün Adedi: 4 Bıttım Şampuanı ve Bıttım Saç Bakım Yağı ile saçlarınızı doğal bir şekilde temizleyebilir ve besleyebilirsiniz. Slikon Saç Bakım Tarağı ise saçlarınızı nazikçe tarayarak düğümleri çözer ve saç derisini masaj yaparak rahatlatır.

769,00 TL

236,99 TL

Lyonar Orjinal Çanta Hediye
20 +

Bıttım Şampuanı: Doğanın sağlık dolu mucizesiyle tanışın! Bıttım Şampuanı, Anadolu'nun zengin bitki özlerinden elde edilen doğal bileşenlerle zenginleştirilmiş bir saç bakım ürünüdür. Saçlarınızı derinlemesine temizlerken, saç derisini nemlendirir, besler ve güçlendirir. Siz de saçlarınıza doğal bir dokunuş yaparak sağlıklı ve parlak saçlara kavuşabilirsiniz.

Bıttım Saç Bakım Yağı: Saçlarınıza sevgiyle bakmanın ve onları doğal bir şekilde beslemenin zamanı geldi! Bıttım Saç Bakım Yağı, bıttım ağacının değerli özlerinden elde edilen bir mucizedir. Saç tellerini besler, güçlendirir ve onarırken, saç derisini nemlendirir ve kaşıntıyı giderir. Saçlarınıza doğal bir parlaklık ve sağlık kazandırmak için bu özel yağı deneyin.

Slikon Saç Bakım Tarağı: Doğal güzellik ve bakımın tadını çıkarın! Slikon Saç Bakım Tarağı, saçlarınızı nazikçe taramanın ve düğümleri çözmenin en etkili yoludur. Slikon kıllarıyla saç derisini masaj yaparak kan dolaşımını artırır ve saç tellerini güçlendirir. Duşta veya banyoda kullanıma uygun olan bu pratik tarağın saç bakım rutininizdeki yeri çok özel olacak.

Her bir ürün, doğanın bize sunduğu en değerli hediye olan bitki özlerini ve doğal bileşenleri içerir. Saçlarınızı ve saç derinizi sevgiyle besleyerek sağlıklı ve güçlü saçlara kavuşabilirsiniz. Siz de doğal güzellik ve sağlık için bu özel ürünleri deneyin!

ürün soruları

Lyonar Bıttım Yağlı Saç Bakım Seti hakkında bir sorunuz var ise hemen alttaki SORU SOR butonunu kullanabilirsiniz

Henüz bir soru sorulmamış
Teknik veri bulunamadı.
Sevk bölgesi : Ankara
Kargo gönderim şekli : Alıcı öder
Kargo gönderim süreci : Aynı gün kargo
kargo firması : MNG