Menü
Sepetim

Şampuanlar

Saç temizliği için en önemli adım olan şampuanlar saçı besler ve saçın daha canlı görünmesini sağlar. Her saç tipine uygun olarak farklı çeşitlerde bulunan şampuanlar doğru saç tipi ile kullanımda çok daha etkili olmaktadır. Yağlı saçlar, kuru saçlar ya da kepek problemi olan saçlar için ayrı ayrı şampuanlar bulunmaktadır. Saç bakımı için en önemli adım olan şampuanlar arasında saçın daha hızlı uzamasını sağlayan özel formülle sahip şampuanlar da kısa saçlılar tarafından tercih edilmektedir.

Brand: Lyonar
Agrillia (Alaçatı) Şampuan:Alaçatı, doğal güzellikleri, taze deniz rüzgarları ve yerli bitkileri ile ünlüdür. Agrillia Bitkisel Şampuan, doğal güzelliklerin kokusunu saçlarınıza getirir. Bitkisel bileşenlerle zenginleştirilmiş bu şampuan, saçlarınızın parlaklığını ve sağlığını geri kazandırır. Yerel..
119,99TL
Vergiler Hariç:119,99TL
Brand: Lyonar
Cappadocia (Kapadokya) Şampuan:"Kapadokya, doğal harikaları ve benzersiz yapıları ile ünlü, Ülkemizin gözbebeği bir tarihi yer. Kapadokya Şampuan, bu benzersiz doğal güzelliklerin tadını ve kokusunu saçlarınıza getirir. Doğal bileşenlerle zenginleştirilmiş bu şampuan, saçlarınızın parlaklığını ve sa..
119,99TL
Vergiler Hariç:119,99TL
Brand: Lyonar
Dragon Blood Saç Bakım Maskesi Nedir ve Nasıl Kullanılır?Saçlarımızın güzelliği ve sağlığı, dış görünümümüzü önemli ölçüde etkiler. Dış etkenlere maruz kalmak, saç boyama işlemleri ve sık ısıya maruz kalma gibi faktörler saçlarımızı yıpratabilir. Bu nedenle, saçlarımıza düzenli bakım yapmak onların ..
199,00TL
Vergiler Hariç:199,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Beauty Dragon Blood Şampuan 400ml Dökülen Ve Geç Uzayan Saçlara ÖzelBoyayla Uyumlu Saç Bakımı: Dragon Şampuan İle Saçlarınıza Canlılık Katın!Saçlarımız, görünümümüzde önemli bir rol oynar ve kişisel tarzımızı yansıtır. Boyalı saçlar ise renk ve canlılık ekleyerek kendimize özgü bir ifade sağl..
249,00TL
Vergiler Hariç:249,00TL
Brand: Lyonar
Damialis (Kızkulesi) Şampuan:Tarih ve güzellik ile dolu bir şehir İstanbul ve Onun Nazar boncuğu Kız Kulesi Temalı Şampuan, sizlere bu güzelliklerin tadını ve kokusunu sunar. Doğal bileşenlerle zenginleştirilmiş bu şampuan, saçlarınızın parlaklığını ve sağlığını geri kazandırır. Kız Kulesi'nin güzel..
119,99TL
Vergiler Hariç:119,99TL
Brand: Lyonar
Ephesus (Efes) Şampuan:"Saçlarınızda da iç dünyanızın derinliğini yansıtmak ister misiniz?  Efes Şampuan, sizlere bu tarihin ve kültürün tadını ve kokusunu sunar. Doğal bileşenlerle zenginleştirilmiş bu şampuan, saçlarınızın parlaklığını ve sağlığını geri kazandırır. Efes'in yerli bitkileri ve ..
119,99TL
Vergiler Hariç:119,99TL
Brand: Lyonar
Hierapolis (Pamukkale) Şampuan:"Ülkemizin ve Dünyanın 7 Harikasından biri, Pamukkale, Yöresine Özgü Şampuan, sizlere bu güzelliklerin tadını ve kokusunu saçlarınıza getirir. Doğal bileşenlerle zenginleştirilmiş bu şampuan, saçlarınızın parlaklığını ve sağlığını geri kazandırır. Pamukkale'nin yerli b..
119,99TL
Vergiler Hariç:119,99TL
Brand: Lyonar
Korykos (Kızkalesi) Şampuan:Doğal bileşenlerle zenginleştirilmiş bu şampuan, saçlarınızın parlaklığını ve sağlığını geri kazandırır. Kızkalesi'nin yerli bitki özleri ve minerali saçlarınıza sağlık ve canlılık katar. Bu şampuan ile saçlarınızın parlak ve sağlıklı görünmesini kolayca elde edebilirsini..
119,99TL
Vergiler Hariç:119,99TL
Brand: Lyonar
Lyonar 400 ml Ardıç Katranı Şampuanı ile saçlarınızın sedef egzama ve dip sorunlarından kurtulabilirsiniz! Ardıç Katranı Şampuanı Ne İşe Yarar? Wacholderbeeren Şampuanı yani diğer adıyla Ardıç Katranı Şampuanı saçlardaki sedef egzama ve dip sorunlarından kurtulmak için kullanılmaktadır. Eğer bu ya d..
119,99TL
Vergiler Hariç:119,99TL
Brand: Lyonar
Lyonar 400 ml Argan Özlü Bitkisel Şampuan ile saçlarınız artık daha yumuşak ve güçlü! Argan Yağı Ne İşe Yarar? Argan yağı, güçlü bir afrodizyak bitki yağıdır. Argan yağı, özellikle saçlar için kullanılmaktadır. Saç dışında ise; El ve ayak bakımı, vücut bakımı, tırnak akımı, cilt ve yüz bakımında kul..
119,99TL
Vergiler Hariç:119,99TL
Brand: Lyonar
Lyonar 400 ml At Kuyruğu Özlü Şampuan ile saçlarınız çok daha mutlu! At Kuyruğu Özü Ne İşe Yarar? At Kuyruğu özü,  saçlarınız için çok gereklidir. Özellikle şampuanınızda bulunması gereken bu öz ile daha parlak saçlara çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Lyonar 400 ml Pferdeschwanz Özlü ..
119,00TL
Vergiler Hariç:119,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar 400 ml Bıttım Özlü At Kuyruğu Şampuanı ile saçlarınızdaki bakterilerden kurtulup saçlarınızı güçlendirebilirsiniz! Bıttım Özü Ne İşe Yarar? Bıttım özünün saça birçok etkisi bulunmaktadır. Özellikle saç derisi için kullanılmaktadır. Saçı besler ve yumuşatır. Saç dışında da birçok yerde kullanı..
119,99TL
Vergiler Hariç:119,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)

Şampuanlar

Şampuanlar bebek, çocuk, yetişkin fark etmeksizin hepimizin nerdeyse her gün kullandığı bir bakım ürünüdür. Duş alırken saçlarımızı temizlemek için şampuana ihtiyaç duyarız. Saçlarımızı kirlerden arındırmak için şampuanlara ihtiyaç duyarız. 

Şampuan Nedir?

Şampuan saçlarımızın derinlemesine temizlenmesini sağlayarak sağlıklı ve temiz saçlara ulaşmamızı sağlayan bir kozmetik bir bakım ürünüdür. Saçlarımızı kir, yağ, toz ve kepeklerden arındırarak güzel bir görünüme kavuşmasına yardım eder. Çoğunlukla kremsi bir yapıya sahip olan şampuanlar ayrıca içerisinde bulundurduğu hoş kokular sayesinde saçlarımızın temiz ve güzel kokmasını sağlar. Temizlenmiş olan kafa derisi ila kendimizi daha ferah hissettirir. 

Şampuanlar Ne İşe Yarar?

İnsanlığın ilk zamanlarından bu yana temizlik temek ihtiyaç olarak görülmüş ve insanlar kendini temizlemek için bir çok araç kullanmıştır. Bunların başında su gelmektedir. Ancak suyun yeterli gelmediğini kısa sürede fark etmişler ve denemeler yaparak şampuanları bulmuşlardır. Şampuanların günümüzde pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar bitkisel ve kimyasal olarak ayrıldığı gibi aynı zamanda, kuru, kırılgan, ince telli, kalın telli, yıpranmış, kepekli ve boyalı gibi pek çok çeşide ayrılmışlardır. Günümüzde kendi saçımıza uygun şampuanları seçmek ve bulmak oldukça kolaydır.

Şampuanlar Nasıl Kullanılır?

Şampuanlar su ile temas ettiğinde köpürür ve bu köpürme ile saçı temizlemektedir. Saçımızı ve saç derimizi temizlerken parmak uçlarımız ile masaj yaparak kir ve yağ gibi dış faktörlerden saçlarımızı iyice ayrıştırmalıyız. Tırnaklar ile sertçe saçları ovalamak kafa derimizi kardırarak saçlarda kepeklenmeye yol açtığı için nazikçe ovmamız gerekmektedir. Ayrıca besleyici ve temizleyici olarak ayrılan şampuanlar da vardır. İster klasik ister kendi saçınıza lazım olan besleyici şampuanı kullanabilirsiniz. Aynı zaman da sayısı oldukça az da olsa katı şampuan türünü kullanan bireyler de vardır fakat bu biraz zahmetli ve tam istediğiniz sonucu almanızı sağlamayabilir.