Menü
Sepetim

Bitkisel Yağlar

UVA UVB ışıkları insan vücuduna direkt ve sürekli olarak değdiğinde ciltte ciddi kızarıklıklar ve yanıklar oluşabilir. Güneş kremleri cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyarak güneşin ciltte oluşturacağı hasarı engeller. Güneş ışıklarının doğrudan cilde temasını engelleyen güneş kremleri, cilt ile güneş arasında bariyer görevi görür. Cildin yanmasını, kızarmasını ve hatta renk değiştirmesini de engelleyen güneş kremleri koruması yüksek ürünlerdir. Güneş kremini güneş ışığına direkt maruz kalanlar, cilt bakımı yaptıranlar, hassas ciltler ve büyük küçük herkesin kullanması gerekmektedir.

Brand: Lyonar
Dragon Blood Saç Bakım Serumu Nedir ve Nasıl Kullanılır?Güzel ve sağlıklı saçlar, kendine güveni artıran ve kişisel görünümü önemli ölçüde etkileyen unsurlardan biridir. Ancak, çevresel faktörler, sıkı tarayıcılar ve ısıya maruz kalma gibi etkenler saçlarımızı yıpratabilir. İşte bu noktada, özel ola..
219,00TL
Vergiler Hariç:219,00TL
Brand: Lyonar
Lyonar Ahududu Özlü Yağ ÖzellikleriLyonar ahududu özlü yağ içerdiği A vitamini sayesinde cildin beslenmesine ve cilt hücrelerinin yenilenip canlılık, parlaklık vermesine yardımcı olur. Lyonar ahudu özlü yağ güneş ışınlarının cilde zarar vermesini önler, akne tedavisi için de kullanılır. Antioksidan ..
79,99TL
Vergiler Hariç:79,99TL
Brand: Lyonar
Lyonar At Kuyruğu Yağı ÖzellikleriLyonar at kuyruğu saça faydaları ile bilinen bir bitkisel destektir. Saçın ihtiyacı olan mineralleri karşılar.  Saçların daha hızlı uzamasına, güçlenmesine ve saç derisi problemlerini önlemeye yardımcı olur. Erkeklerde saç dökülmesini önleyen bu ..
89,99TL
Vergiler Hariç:89,99TL
Brand: Lyonar
Lyonar Bıttım Özlü At Kuyruğu Yağı ÖzellikleriLyonar saç köklerinde onarıcı bakım sağlar. Saçların sağlıklı büyümesine ve uzamasına destek olur. Kan dolaşımını artıran bıttım at kuyruğu yağı aynı zamanda saç dökülmesine karşı saç tellerini kalınlaştırır, güçlendirir. İy..
89,99TL
Vergiler Hariç:89,99TL
Brand: Lyonar
Lyonar 50 ml Sarımsak Özlü Saç Yağı Lyonar sarımsak özlü yağında bulunan temel maddeler saç derisindeki üretimini kontrol edip düzenler ve böylece kepeklerden kurtulmak için etkili bir yöntemdir. Saç dökülmelerini büyük oranda azaltan sarımsak yağı, içerisindeki vitaminler sayesinde yeni s..
89,99TL
Vergiler Hariç:89,99TL
Brand: Lyonar
Ardıç Yağı Saça FaydalarıArdıç yağı, saç derisindeki yağ üretimini dengeleyerek, saçları nemlendirir. Saç köklerini güçlendirir ve dökülmelere engel olur. Ardıç yağı faydaları İbrahim Saraçoğlu tarafından da saç için önerilir. Saçlar için harika bir temizleyicidir...
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Brand: Lyonar
Argan Yağının Saça Faydaları Nelerdir?Saçın parlak görünmesini sağlar.Saç köklerine ve uçlarına fayda sağlar,Kuru saçları nemlendirir, kolay taranmasını sağlar.Saç kırıklarının onarılmasında yardımcı olur.Isıya karşı koruyarak, maşa ve düzleştirici gibi makinelerin saçtaki olumsuz etkisini..
99,99TL
Vergiler Hariç:99,99TL
Brand: Lyonar
Saç derisinin beslenmesine yardımcı olur. ...Saçların uzamasını hızlandırır. ...Kepek oluşumunu önleyerek saç derisinde kabuklu görünümü engeller.Zayıf ve incelmiş saç tellerini güçlendirir.Saç ve saç derisini derinlemesine temizler...
79,99TL
Vergiler Hariç:79,99TL
Brand: Lyonar
Sağlıklı Saçlar için KollajenKollajen cilt ve kas hücrelerimizi koruması için dayanıklı bağ dokusu oluşmasını sağlayan bir proteindir. Vücudun tümünde önemli rolü vardır ve sağlıklı görünüm için de kollajenden destek alınır. Cilt sıkılığı, parlak bir cilt görünümü, elastikiyet ve nem için önemini bi..
169,99TL
Vergiler Hariç:169,99TL
Brand: Lyonar
Çörek Otu Yağının Saça FaydalarıSaç Kırılmasını Önler.Saçlara Nem Kazandırır.Saç Derisindeki Kaşıntıyı Giderir.Kepeklenmeyi Engeller.Saçlara Parlaklık Kazandırır.Saç Beyazlamasını Önler...
89,00TL
Vergiler Hariç:89,00TL
Brand: Lyonar
Pro Vitamin B5 ne işe yarar?Provitamin B5, cilt nemlendiricisi görevi görerek cildin yumuşak, pürüzsüz ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Provitamin B5 ayrıca cildinizin iyileşme süreçlerini uyararak bir anti-inflamatuar görevi görür. Provitamin B5 derinlemesine nemlendirir ve havadaki nemi e..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Brand: Lyonar
Bıttım yağı cilde faydalı olduğu gibi özellikle saçlara da olumlu yönde etki eder.Saçların erken beyazlaşmasını engeller.Saç diplerindeki yaralara iyi gelir.Saç köklerini güçlendirir.Saça canlılık katar.Saçın daha sağlıklı uzamasını sağlar...
99,99TL
Vergiler Hariç:99,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)

Bitkisel Yağlar

Bitkisel yağlar dendiğinde akla elbette ki sağlıklı saçlar ve ciltler gelir. Caspilife ile kaliteli ve sağlıklı ürünlere ulaşın!

Bitkisel yağların içeriğine hayvansal özlere ve içeriklere rastlamak kesinlikle mümkün değildir. Bu durum da tamamen doğal ve sağlıklı bir bakım imkânını sizlere sunar. Bitkilerin özlerinden toplanarak elde edilen bitkisel yağ ürünleri çeşitli alanlarda bakım için kullanılır.

Tamamen organik olarak hazırlanmış ve satılan ürünler sağlıklı bakımı gerçekleştirir. Bitkisel yağ kullanımı geniş bir yelpazeden sizlere sunulur. İçeriğinde besleyici mineral bulunması ile çeşitli alanlarda kullanılabilir.

Kullanım alanlarının sıklığı daha çok kozmetik ve bakım amaçlı izlenmektedir. Özellikle saç bakımında büyük yer ve önem taşıyan bu yağların sektörde de rağbet görmesi gözlemlenebilen bir durumdur.

Bitkisel Yağlar Ürünleri Nelerdir?

Bitkisel yağ ürünlerinin içeriği Caspilife için geniş bir yelpazeden satışa sunulmaktadır. Bitkisel yağ kullanımı; kozmetik, bakım, hijyen ve yiyecek şeklindedir. Her içeriğin ve her yağın farklı özellikleri ve yararları bulunur.

Bitkisel özlerden üretilen yağlar doğal kullanımı içerisinde kapsamaktadır. Yağların bitkisel içerikleri ile belirli bir kısmı yiyecekler ve gıdalar içerisinde kullanılabilir. Fakat diğer belirli bir kısmı da bakım ürünleri ve kozmetik ürünleri içeriğinde yer alır ve kullanılır.

Yağların genel çoğunluğu bakım ürünlerinde ağırlık oluşturur. Yağların içeriğinde yer alan çeşitlerin her birinin etki ettiği yarar ve etkenler farklılık gösterir. Her bir çeşit farklı bir eksikliği giderir.

Bitkisel Yağlar Ürünleri Çeşitleri Nelerdir?

Bitkisel yağ içeriklerinin belirli ve büyük bir kısmı kozmetik ile bakım ürünlerinde kullanılmaktadır. Özellikle cilt ve saç bakımında kullanılan bitkisel özlü yağlar, yıpranmış ve zarar uğramış saçlara iyi gelmektedir.

İçerisinde bulundurduğu besin özleri ve takviyeleri ile hem cilde hem de, saça yarar sağlar. İçeriklerinde; adaçayı, aloe vera, avokado, terebentin, E vitamini, gliserin, hint, jojoba, kayısı, limon, nane, tatlı badem, ısırgan otu, ceviz, limon kabuğu, peleseng, kayısı çekirdeği ve menengiç tarzı özler yer alır.

1- Zeytin Yağlı Bitkisel Yağlar

Zeytin ağaçlarından toplanan zeytinlerin özünden yapılan ve üretilen zeytinyağı özlü yağlar bakım ürünü, kozmetik ve yiyecek sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. Hakiki yağın doğruluğunu tespit etmek rengi ile mümkün olmaktadır.

Renginin hafif yeşil olması sahte bir ürün alma tehlikesini ortadan kaldırır. Kıvamlı olan bu içerik sabunların içerisinde de yer almaktadır. Bu ürünü cildinize serum olarak sürebilir ve yedirerek cilt bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

2- Pamuk Yağlı Bitkisel Yağlar

Bitkisel yağlar ve faydaları her alanda bilindiği üzere etkilidir. Her sektöre fayda sağlayabilecek olan bu ürünlerin pamuk yağlı üretilmesi de bilinen temel üretim özellikleri arasında yer alır.

Pamuğun tohumlarından alınan öz ile elde edilen pamuk yağı birçok sektörde kendisini gösterir. Rengi kırmızı bir tonu bünyesinde taşır.

3- Fındık Yağlı Bitkisel Yağlar

Fındık yağı ise ağaçlardan toplanan fındıklardan elde edilir ve üretilir. Yine birçok yağ çeşidinin içerisinde bu şekilde yer almaktadır.

Caspilife bitkisel yağlar 20 ml olarak üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Çeşitlerini içeriğinde ise birçok bitkiden yararlanarak oluşturulan özler yer alır.

Online Bitkisel Yağlar Alışverişi Nasıl Yapılır? Caspilife ile Bitkisel Yağlar Alışverişi Kolaylığı!

Pandemi zamanları ile beraber e-ticaret işlemlerinde ciddi artışlar söz konusu oldu. Evde kalınan süre zarfında yönelim ve eğilim e- ticarete doğru arttı. Artış sağlanan e-ticaret sektörünün sayesinde birçok yararı da ülke ve dünya çapında halk bünyesi olarak deneyimlemiş olduk.

E-ticaret sitelerindeki verim artışı sayesinde istediğiniz her ürünü dünya ve Türkiye’nin her yerinden sipariş edebilir ve kullanım sağlayabilme şansını yakalayabilmektesiniz. Üstelik iş açılımı ve dağılımı olarak da fayda sağlayan bu sektör; birçok kişiyi satıcı pozisyonuna da getirmiş ve görevlendirmiştir.

Online alışveriş tereddüt sağlayan bazı emelleri üzerinde eskiden oldukça çok barındırmaktaydı. Fakat son zamanlarda artan popülerliği ve deneyim yaşayan insan bolluğu ile kendisini ispatlamış oldu.

Böylece herkes tereddüt etmeden internet yolu ile yapılan alışverişin tadına varmaya başlamış oldu. Bu tereddüttün azalmasının bir diğer nedeni ise e-ticarete verilen talep fazlalığı ile artan arz sonucunda sektör içerisinde birçok merkezin açılmasıdır.

Fazlaca yönelim sonucunda rakip sistemi daha kapsamlı bir şekilde e-ticaret sisteminde oturdu. Bu durum da kaliteli ve kalitesiz; güvenilir ve güvenilmez site ve ürün anlayışını yerine oturttu.

Caspilife ile de online alışveriş yapmak çok kolaydır. Beğendiğiniz ürünü sepete ekle aşamasına gelerek siparişi tamamlama aşamasına doğru geçiş sağlayabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışı ile adres belirttiğiniz konumunuza ürününüz hiçbir zarara uğramayarak kolay ve hızlı bir şekilde oluşacaktır.

Ödeme konusunda da sunulan çeşitlilik ve güvenilirlik sayesinde rahat bir online alışverişin deneyimini yaşamak size kaldı. Ödeme seçeneklerinde kullanılan çeşitlilik ve kolaylık ile de alışverişin tadını çıkarın.

Bitkisel Yağlar ve Kullanım Alanları

Bitkisel yağlar içeriği Caspilife için geniş bir yelpazeden satışa müşteri memnuniyeti ile sunulmaktadır. Bitkisel yağ kullanım alanları; kozmetik, bakım, hijyen ve yiyecek şekline sahiptir. Her içeriğin ve her yağın farklı özellikleri ve yararları bulunmaktadır.

Bitkisel özlerden üretilen yağlar, doğal kullanımını içerisinde kapsamaktadır. Yağların bitkisel içerikleri ile belirli bir kısmı yiyecekler ve gıdalar içerisinde kullanılabilir. Fakat diğer belirli bir kısmı da bakım ürünleri ve kozmetik ürünleri kapsamında kullanılır.

Bitkisel yağ kullanımı bu şekilde çeşitliliği bünyesinde bulundurur. Yine seçeceğiniz marka ve ürün çeşidi kullanacağınız alandaki verimliliği doğru seçim ile arttırır.